Almanya'da Gomez tartışması büyüyor...

Almanya'da Gomez tartışması büyüyor...

Beşiktaş'tan Wolsburg takımına transfer olan Mario Gomez, eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Çıktığı ikinci maçında da gol atamayan yıldız futbolcunun takımına katkı yapmadığı düşünülüyor.

Alman Haber Ajansı'nın (DPA) aktardığı habere göre, "Mario Gomez, Wolfsburg'un kazanma şansını geri çevirdi" başlığını kullandı ve şu ifadelere yer verdi: "Yeni takımıyla ilk golünü atmanın peşinde olan Gomez, bir çok fırsattan yararlanamadı".

Haber ile ilgili metin girin!.

"Gol atamadı ama çok mutlu" 

Futbolcunun maç sonrası verdiği demeç de ülkede alay konusu haline geldi. Skorer'in geçtiği habere göre; Gomez "Gol atamadığım ve takıma yardımcı olamadığım için üzgünüm. Ancak bugün oynadığımız futboldan dolayı çok mutluyum" ifadelerini kullandı. Alman siteleri, "Gomez galibiyeti geri çevirdi; ama çok mutlu" ifadeleriyle gönderme yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Üç net pozisyon gol olmadı
Hoffenheim karşısında üç net gol pozisyonundan yararlanamayan Mario Gomez'in, "Böyle bir şey daha önce yaşamadım" şeklindeki kendine inanamayan sözleri de yeterli mazeret olarak değerlendirilmedi. Oyuncu için 7 milyon euro bonservis bedeli ödendiği haberleri de dikkat çeken bir ayrıntı olarak verildi. 

Görüntülenme : 1209 Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 17:51:10

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin