Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Allah vergisi'

"Allah vergisi"

Fenerbahçe’nin Senegalli yıldızı Moussa Sow, Manchester United’a karşı attığı golden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

04.11.2016 03:16

Moussa Sow, Manchester United’a karşı attığı golden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Bu tip goller atmayı çok sevdiğini kaydeden Sow, “Öncelikle Allah’a şükürler olsun. Galibiyet ve golümden dolayı. Allah’tan gelen bir yetenek. Böyle goller atmayı, röveşatayı seviyorum. Tarihi bir galibiyet oldu” dedi.

Taraftarlara özel olarak teşekkür eden Senegalli, “1. dakikadan son ana kadar taraftar destek oldu. Bize inandılar, mümkünse hep böyle gelsinler. Bizim taraftara ihtiyacımız var. Taraftarımız varken 12 kişiyiz. Umarım taraftarımız hep gelir ve biz hep kazanırız” yorumunu yaptı.

Tuncay’ı hatırlattı
Fenerbahçe’de Manchester United’a atılan rövaşata gol, 2004 yılını anımsattı. Aralık 2004’te Şampiyonlar Ligi’nde Kırmızı Şeytanları 3-0 yenen sarı-lacivertlilerde, Tuncay Şanlı da benzer bir gole imza atmıştı. Tam 12 yıl sonra benzer bir golü Moussa Sow attı. Bir diğer tesadüf ise golün yine sol kanattan ve yine aynı kaleye atılması oldu.

1: Moussa Sow, Fenerbahçe’nin Avrupa kupalarındaki en erken golüne imza attı. Sarı-lacivertliler Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez 65. saniyede gol buldu.

Yorumlar | 0
üye profil