Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Basketbolun yıldızları oylarınızla sahaya çıkıyor

Basketbolun yıldızları oylarınızla sahaya çıkıyor

Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Spor Toto Basketbol Ligi’nde yılın olayına hazır mısınız?

08.01.2016 10:06

Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Spor Toto Basketbol Ligi’nde yılın olayına hazır mısınız?
Oylama başladı, basketbolun en heyecanlı organizasyonu için sen de takımını oluştur: www.bslallstar.com
All-Star 2016, Spor Toto Basketbol Ligi’nin yıldızlarını İstanbul’da bir araya getiriyor. 24 Ocak 2016 günü,  Avrupa’nın en modern salonlarından biri olarak gösterilen Ülker Sports Arena’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 13. All-Star, basketbol severlerin oylarıyla belirlenecek Asya ve Avrupa karmalarının nefes kesen karşılaşmasına sahne olacak. Yepyeni bir altyapı ile geliştirilen All-Star oylaması etkinliğin resmi internet sitesi üzerinden yapılırken, biletler de Biletix’ten temin edilebilecek.

Türkoğlu: Seyirci rekoru bekleniyor

Türkiye Basketbol Federasyonu Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Hidayet Türkoğlu, Spor Toto Basketbol Ligi All-Star 2016’nın izleyenlere unutulmaz bir deneyim yaşatacağını bildirdi.  Türkoğlu, 24 Ocak 2016 günü Ülker Sports Arena’da yapılacak organizasyonla ilgili “2015’te rekor oy oranına ve izleyiciye ulaşan, keyifli anlarıyla akıllara kazınan All-Star’da bu sene yine TBF - Infront işbirliği ve lig sponsorlarımızın da desteğiyle bugüne dek ülkemizde düzenlenen All-Star organizasyonları arasında yeni bir rekora imza atmayı hedefliyoruz.”  ifadelerine yer verdi. Tüm basketbol severleri bu heyecana ortak olmaya davet eden Türkoğlu, sözlerini “All-Star 2015’te yakaladığımız başarının ardından çok daha güçlü bir organizasyon ile Ülker Sports Arena’da 12 bin ziyaretçi ve NTV Spor ekranları başında şovu canlı olarak takip edebilecek milyonlarca basketbol severle, unutulmaz bir deneyimi paylaşmaya hazırlanıyoruz” şeklinde tamamladı.

Spor Toto Basketbol Ligi All-Star 2016 Oylaması Sony Xperia Sponsorluğunda Başladı

Büyük rekabete sahne olması beklenen Spor Toto Basketbol Ligi All-Star oylamasının resmi internet sitesi www.bslallstar.com  üzerinden kullanıcıların hizmetine açıldığını ifade eden Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak, bu sene ilk defa uygulamaya konulan oylama sistemiyle ilgili olarak “Her gün efsanelerin yükseldiğine tanık ettiğimiz Spor Toto Basketbol Ligi’nde heyecanı en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu sene kullanıcı deneyimini ön planda tutarak hazırladığımız oylama sitesiyle daha fazla basketbol severin bu heyecana ortak olmasını amaçlıyoruz.” dedi.

Sony Mobile olarak, basketbolun daha geniş kitlelere ulaştırılmasına katkı sağlamayı amaç edindiklerini belirten Sony Mobile Türkiye Ülke Müdürü Tarık Akad, “Xperia’nın DNA’sında var olan dayanıklılık, güç ve performans gibi vazgeçilmez özellikler sporun ve basketbolun da DNA’sını oluşturuyor. Her sporun kendine özgü mükemmel hareketleri olduğunu söyleyen Tarık Akad, “Spor Toto Basketbol Ligi All-Star 2016” oylama heyecanına ortak olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Basketbol severler tarafından heyecanla beklenen etkinliğin biletleri Biletix satış noktalarından temin edilebilir.
Sony Xperia sponsorluğunda gerçekleştirilecek ve yenilenen altyapı ile hazırlanan oylama sitesinde basketbol severler, Asya ve Avrupa karmalarında yer alan oyuncular arasından iki guard, iki forvet ve bir pivot seçimi yaparak ilk beş tercihlerini belirleyebilecek, ayrıca aynı pozisyon için bir takımdan en fazla bir oyuncu seçilebilecek. Böylece basketbol severler hayallerindeki takımı yaratarak bu keyifli şovda izleme fırsatı bulabilecekler. Sonuçların 19 Ocak günü yapılacak basın toplantısıyla birlikte duyurulacağı oylama süresince her kullanıcının günlük bir oy hakkı bulunuyor.

Başladığı 2004 yılından 2009’a kadar İstanbul’daki Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen All-Star etkinlikleri, 2010 yılıyla birlikte ilk kez İstanbul dışında bir kentte gerçekleştirilmiş, o dönemden bugüne sırasıyla Kayseri, Ankara, Trabzon ve Mersin gibi kentler bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapmıştı. Geçen yıl TBL All-Star adıyla Ankara’da düzenlenen organizasyon, basketbol severlerden tam puan almış ve biletler All-Star’dan 96 saat önce tükenmişti. Bu sezon 3 yıllık aranın ardından yeniden Ülker Sports Arena’da düzenlenen ve NTV Spor ekranlarından basketbol severlere sunulacak Spor Toto Basketbol Ligi All-Star 2016’nın bu yıl yeni bir seyirci rekoruna imza atması bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil