Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Alıştık artık'

"Alıştık artık"

Galatasaraylı Yasin Öztekin, Turkcell Süper Kupa’yı kazanmalarının ardından rakiplerini kıskandıracak bir açıklama yaptı.

15.08.2016 05:02

Galatasaraylı Yasin Öztekin, Turkcell Süper Kupa’yı kazanmalarının ardından rakiplerini kıskandıracak bir açıklama yaptı, “Kupalara alıştık artık” dedi.

Beşiktaş karşısındaki oyunu değerlendiren Yasin Öztekin, zor bir maç oynadıklarını ifade ederek, “Zor maçtı, bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hepsi iyi mücadele etti. Beşiktaş’ı da tebrik ediyorum, iyi oynadılar. Kupayı tüm taraftarlarımıza armağan ediyoruz. Bu sene inşallah şampiyon olup, Ziraat Türkiye Kupası’nı da alıp seneyi 3 kupayla bitirmek istiyoruz” dedi.

Allah’ın hikmeti!
Aslan’ın başkan yardımcılarından Eşref Alaçayır, Süper Kupa’yı getiren teknik heyet ve futbolcuları kutladı. Sarı-kırmızılı yönetici, “Takımın sezon öncesi daha iyi çalıştığını gördük. Kazanma azimlerini sahaya yansıttılar. Allah’ın hikmeti tüm  golleri de biz attık. Herhalde bundan sonra da tüm maçlarda böyle oynayacaklardır” dedi.

Diğer başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin de şöyle konuştu: “Alıştığımız şeyler bunlar. Mayısta Antalya’dan dönerken Süper Kupa’yı da kazanacağımızı söylemiştik.”

Yorumlar | 0
üye profil