Ali Koç: Transfer yapacağız! Son güne kadar devam edeceğiz

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Win-Win kampanyasının ödül dağıtımında açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2019 19:26
Değiştirme Tarihi: 06.08.2019 19:26
Ali Koç: Transfer yapacağız! Son güne kadar devam edeceğiz

Koç, Fenerbahçe'nin kesinlikle transfer yapacağını belirtti ve "Sezon başladığı zaman hazır bir kadromuzun olmayacağı da belliydi. Nerelere transfer yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. 2 stoper bir de 6 numara almayı planlıyoruz" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Win-Win kampanyası ödül dağıtımın da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 2 stoper bir de 6 numara almayı planladıklarını belirten Koç, "Transfer yapacağız ve son güne kadar bu devam edecek. Son güne kadar uğraşacağız. Sezon başladığı zaman hazır bir kadromuzun olmayacağı da belliydi. Nerelere transfer yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. 2 stoper, bir de 6 numara almayı planlıyoruz. " şeklinde konuştu.

Koç'un açıklamaları şu şekilde:

"Transfer bitmeden açıklama yok"

Biz Fenerbahçe olarak transfer bitmeden hiç açıklama yapmıyoruz.Daha fazla transfer yapacağımızı zaten söylemiştim. Bıçak kemiğe dayanmadığı sürece "İlgilenmiyoruz" açıklaması bile yapmıyoruz. 

"2 stoper bir de 6 numara"

Şunu net bir şekilde söyleyebilirim. Transfer yapacağız ve son güne kadar bu devam edecek. Son güne kadar uğraşacağız. Sezon başladığı zaman hazır bir kadromuzun olmayacağı da belliydi. Nerelere transfer yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. 2 stoper, bir de 6 numara almayı planlıyoruz.

Kolarov transferi...

Herkesin bir yoğurt yiyiş şekli var, bizim şeklimiz de dereyi görmeden paçayı sıvamamak, transfer bitmeden açıklamam.

"Hem şampiyonluk hem gelecek..."

Şu ana kadar yaptığımız transferlerin hepsi bize katkı verecek oyuncular. 2-3 tane tecrübe kazanmış ve belli seviyelerde oynamış oyuncular gençlerin tecrübesini de artıracaktı. Audi Cup'ta kaç tane 21 yaşaltı oyuncumuzun oynadığını gördünüz mü?

Hemen şampiyonluk istiyoruz, evet ama geleceği de düşünmek zorundayız. Vedat yaşına göre belki olgun gözüküyor ama 24 yaşında. Bunu unutmayın. Çok daha iyi olacaktır.