Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın Konuşmasından Sonra Adaylığını Açıkladı

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın Konuşmasından Sonra Adaylığını Açıkladı

Ali Koç, daha önce yaptığı "Başkan ve yönetimin arkasındayım." açıklamasını, Yıldırım'ın "Başkan adayı olan çıksın erkek gibi adayım desin" sözlerinin ardından değiştirdi.

27.10.2016 10:04

Başkan Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz Cumartesi günü Divan Kurulu'ndaki "Başkan adayı olan çıksın erkek gibi adayım desin. Araya insan sokarak söylemesinler" sözlerinin üzerinden 48 saat geçmeden Ali Koç'tan "Adayım" açıklaması gelmesi Fenerbahçe'ye farklı bir hava getirdi… Futbol takımının kötü gidişi için yapılan yorumlar yerini yeni başkan adayının çıkması ile kongre kulislerine bıraktı. İşte en çok merak edilenler ve camiada konuşulanlar:

ALİ KOÇ NEDEN ŞİMDİ AÇIKLADI?

Koç, 2015 kongresinden bu yana "Ne zaman aday olacaksınız?" sorularına hep "Şu an seçim yok, başkan ve yönetimin yanındayım" yanıtını veriyordu. Ancak bu sezon lige yapılan kötü başlangıç, Fenerbahçelilik içgüdüsünün ağır basmasına neden oldu. Koç'un gidişatla ilgili bir şey yapma isteği hep vardı. Zorlu Konya deplasmanı öncesi şartlar oluşunca önce taraftara adaylık açıklamasıyla moral verdi, ardından herkesi tribüne çağırdı.

48 SAATTE NEDEN FİKRİ DEĞİŞTİ

Yorumlar | 0
üye profil