Ali Koç açıkladı: 'Alex Brezilya'da futbolcu bakıyor!'

Ali Koç açıkladı: 'Alex Brezilya'da futbolcu bakıyor!'
Yayınlanma Tarihi: 30.03.2019 19:43
Değiştirme Tarihi: 30.03.2019 19:43

Fenerbahçeli yöneticilerin uzun süredir üzerinde çalıştığı kitlesel kaynak oluşturma projesi, bir diğer adıyla "Fener Ol" projesi, 4 Nisan saat 19.07'de başlayacak.

Kulüp televizyondan yapılacak yayınla projenin detayları anlatılacak, destek vermek isteyenlerin izleyeceği yollar belirtilecek.

Medyanın spor müdürlerine bugün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bilgilendirme toplantısı yapan başkan Ali Koç ve yöneticiler Burhan Karaçam ile Sertaç Komsuoğlu hem projeyi anlattılar hem soruları yanıtladılar. Kampanyanın henüz başlamadığını özellikle hatırlatan Fenerbahçe Yönetimi, taraftarlarıın kendilerine gelen telefon ve mesajları dikkate almamaları gerektiğini belirterek korsan girişimlere karşı uyardılar.

ALEX, DEIVID VE LUCIANO BREZİLYA'DA FUTBOLCU BAKIYOR

Bundan sonra menajerlere peşin ödeme yapmayacaklarını dile getiren Ali Koç, futbolcunun sözleşmesi süresince temsilcisine de aylık periyotlarla ödeme yapılacağını belirtti.

Lige verilen arada Ersun Yanal ve yardımcılarının çok sayıda maç kaseti izlediğini de ifade eden Koç, şimdiden yeni sezon için transfer araştırmaları yaptıklarını ve hem scout ekiplerinin dünya futbolunda izlemeler yaptığını hem de eski futbolcuları Alex, Deivid ve Luciano'nun Brezilya'da futbolcu taramasında bulunduklarını söyledi.