Algı Eke'den çarpıcı yasak aşk itirafı! | Algı Eke kimdir? Algı Eke kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Algı Eke, Zeynep Ocak'ın YouTube'da yayınlanan Kutsal Motor adlı programına konuk oldu ve Eke, programda özel hayatıyla ilgili yasak aşk itirafında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 09:29
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 09:29
Algı Eke'den çarpıcı yasak aşk itirafı! | Algı Eke kimdir? Algı Eke kaç yaşında?

Ünlü oyuncunun kiminle aşk yaşadığı merak konusu olurken, sorusunun devamında yaptığı açıklamalar magazin dünyasının gündemine oturdu.

"KEŞKE YAPMASAYDIM"

Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Algı Eke, "Sadece iki kişinin bildiği bir yasak aşk yaşadın mı?" sorusuna, "Evet yaşadım. İğrenç de bir şeydi. Çok ağrılı bir şey. Keşke onu ve kendimi böyle bir duruma sokmasaydım. Haz ve adrenalinden başka getirdiği hiçbir şey yok. Duygusal olarak seni çok çökerten bir şey. Şimdi öyle bir şey başıma gelse hiç yaşamamayı tercih ederim. Artık o konularda kendimi eğittim. Sancılı ilişki istemiyorum. Aşk girince benim aklım uçuyor. Hele 3-6 ay arası kayıp. Mantığım bitiyor, devreden çıkıyor. Ama inşallah artık öyle olmaz." ifadelerini kullandı.

Kendisi gibi oyuncu olan İnan Ulaş Torun ile 2017 haziran ayında evlenen Algı Eke, geçtiğimiz yıl eşinden boşanmasıyla gündeme gelmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

ALGI EKE KİMDİR? ALGI EKE KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

6 Eylül 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. Boşanmış bir anne babanın çocuğudur. Annesini 2013 yılının yaz aylarında kaybetmiştir. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan önce İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı, sonra üniversite eğitimi için Berlin'e gitmiş, burada tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji okumuştur. Türkiye'ye döndükten sonra yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışmış ve Baba Ocağı adlı dizi ile televizyondaki oyunculuk hayatına başlamıştır. Ardından sırasıyla Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı ve Annem Uyurken dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 20 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmiş olan, başrollerini İlker Ayrık ile paylaştığı "Kedi Özledi" filminde "Kıymet" adlı karakterle romantik komedi türdeki filme hayat vermiştir.

Monk dizisinin Türkiye'ye uyarlanmış versiyonu Galip Derviş dizisinde Hülya Uçar karakterini oynamıştır. Dizinin altı bölümünün senaristliğini de yapmıştır. Ayrıca oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte netd.com adlı sitede Şişenin Dibi adlı bir program yapmış, ancak 2 Ağustos 2013 tarihinde program bitmiştir. 6 Haziran 2016 tarihinde Hayat Sevince Güzel dizisinde Zarife rolünü üstlenmiştir.

35 yaşında olan oyuncu, İnan Ulaş Torun ile evlenmiş ancak 2019 yılında evliliklerini sonlandırmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.