Alexander Sörloth'tan 'Come to Trabzonspor' mesajlarına yanıt: Yeter artık

Leipzeig forması giyen Alexander Sörloth, kendisine 1 milyonda fazla mesaj atan ve 'Come to Trabzonspor' yazan taraftarlar için açıklama yaptı. Bu mesajlar nedeniyle stres altında yaşamak zorunda kaldığını belirten Sörloth, mesajların artık atılmamasını istedi. 

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 09:44
Değiştirme Tarihi: 03.06.2021 09:44
Alexander Sörloth'tan 'Come to Trabzonspor' mesajlarına yanıt: Yeter artık

Trabzonsporlu taraftarlar, bir önceki sezon Trabzonspor'dan Leipzeig'e transfer olan Norveçli forvet Alexander Sörloth için inanılmaz boyutlara ulaşan bir kampanya başlattı. Sörloth'un paylaşımının altına 1 milyondan fazla 'Come to Trabzonspor' yazan taraftarlar, Sörloth deyim yerindeyse 'bezdirdi'. Sörloth, inanılmaz boyuta ulaşan bu durum nedeniyle mesaj yayımladı. 

Norveçli forvet açıklamasında, "Merhaba Trabzonspor taraftarları, sevginizi ve desteğinizi takdir ediyorum fakat lütfen beni aramayı ve mesaj göndermeyi bırakın. Hayatımı çok stresli hale getiriyor. Yeter artık" sözlerini kullandı.

Geçen sezon Leipzig'de istediği kadar forma şansı bulamayan Sörloth'un Alman kulübünden ayrılma ihtimali doğmuş ve Trabzonsporlu taraftarlar mesaj yağmuruna başlamıştı.