Alex de Souza Türkiye'ye dönüyor

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2015 10:26
Değiştirme Tarihi: 31.03.2015 10:38

PTT 1. Lig ekibi Osmanlıspor'da Alex de Souza sesleri... Şu anda Uğur Tütüneker'in başında olduğu ekip eğer Süper Lig'e çıkmayı başarırsa takımın başına Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza'yı getirecek...

Şu anda teknik direktörlük kursuna giden Alex'i takımın başına teknik direktör olarak getirmek için hamlelerini yaptığı futbola yeni veda eden Alex'in de bu teklife çok da soğuk bakmadığı iddia edildi.

Osmanlıspor, PTT 1. Lig'de 53 puanlı Kayserispor ve 48 puanlı Adana Demirspor'un ardından 44 puanla 3. sırada yer alıyor. Osmanlıspor'u hali hazırda Uğur Tütüneker çalıştırıyor.

''Alex geri dönecek''

Öte yandan geçen sezon Brezilya'nın Coritiba takımında Alex'le beraber forma  giyen ve bu sezon başında Gaziantepspor'a transfer olan Chico, ''Alex, gittiği her ülkeye önemli kazanımlar sağlayacak bir kişi.  Aslına bakarsanız bir süre geçtikten sonra Alex'in yeniden Türkiye'ye dönüş  yapmasını bekliyorum. Hoca olmak futbolculuktan farklı, çok farklı sorumluluklar  isteyen bir durum. Kendisi de bu sorumluluğun altından kalkacak kişiliğe sahip.  Alex yeniden gelecek. Bir süre dinlenip kafasını topladıktan sonra olgun kararlar  verecektir'' açıklamasında bulundu.