Albert Riera, Galatasaray'ın başantrenörlük teklifini kabul etti! Fatih terim detayı

Galatasaray'da Teknik Direktörlük görevine gelen Domenec Torrent'in yeni yardımcısı sarı-kırmızılı kulübün eski futbolcusu Albert Riera oldu. İspanyol ismin Fatih Terim ve Başkan Burak Elmas ile yaptığı görüşme ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 13:28
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 13:28
Albert Riera, Galatasaray'ın başantrenörlük teklifini kabul etti! Fatih terim detayı

İspanyol çalıştırıcı Albert Riera, Galatasaray'da Teknik Direktörlük görevine gelen Domenec Torrent'in ekibine katıldı. Sarı-kırmızılı takımın başantrenörlük teklifini kabul eden Riera'nın terim ile yaptığı görüşme ortaya çıktı.

Gazeteci Hakan Gündoğar'ın NutSpor'a aktardığı bilgilere göre; Galatasaray'da Farioli ismi gündemdeydi, hatta maçları izlemişti. O zaman görevinin başında olan Fatih Terim, Riera'yı teknik ekibinde istemişti. Görüşmeler iyi gidiyordu fakat Fatih Terim ile yollar ayrıldı.

ELMAS'IN TEKLFİNİ KABUL ETTİ

Bu gelişme sonrası Riera İstanbul'da kalmaya devam etti. Burak Elmas iletişimi koparmadı ve geçtiğimiz günlerde bir araya geldiler. Başantrenörlük teklifi sunuldu. İspanyol isim bu teklifi kabul ederek Galatasaray'a geri döndü.

RİERA TERİM İLE GÖRÜŞTÜ

Teknik direktörlük görevinden ayrılan Fatih Terim ile Riera bir görüşme gerçekleştirirken İspanyol isim, nezaketten izin aldı. Terim'in görüşmede "Tabi ki gitmelisin, şu aşamada Galatasaray'ın senin gibi bir antrenöre ihtiyacı var. Senin orada olman çok büyük değer katar" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

İlgili Sayfalar: Spor