Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan soru gelmeyince böyle sinirlendi

Sahasında Beşiktaş'ı konuk eden lider Alanyaspor, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup etti. 2 maçtır kazanamayan Alanyaspor, Beşiktaş'ı yenerek önemli bir galibiyete imza attı. Öte yandan galibiyetin ardından basın toplantısına katılan Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, basın mensuplarının soru sormaması üzerine sinirlenerek toplantıyı terk etti. O anlar, sosyal medyada da büyük ses getirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 09:53
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 12:14

Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu. Toplantının sonunda ise çok konuşulacak anlar yaşandı.

Alanyaspor'la ilkleri başardıklarını ifade eden Atan, "Büyük takımları İstanbul'da yenmemiştik, Galatasaray'ı yendik orada. Antalya derbisinde burada kazandık. Beşiktaş'ı da devirdik. İlkleri başardığımız için mutluyum." dedi.

Sezon başına kadar görev yaptığı siyah beyazlı takım hakkında, "Beşiktaş gerçekten çok güçlü bir takım. Şampiyonluğun en büyük favorilerinden." yorumu yapan Atan emin adımlarla yollarına devam etmek istediklerini ifade etti.

Çağdaş Atan ayrıca, "Ceza sahasından çıkma antrenmanlarını yaptığımızda oyuncularımın yüzündeki ifadeyi gördüm, gerçekleşebileceğine inanmıyorlardı. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin dedim. Şu an o hayale inanıyoruz ama nerede oluruz bilemiyoruz." şeklinde konuştu.

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan en büyük şoku kısa süren toplantının sonunda yaşadı. Maç değerlendirmesini yaptıktan sonra soru-cevap bölümüne geçildi.

Odadaki basın mensuplarından soru gelmeyince Atan 'Sorunuz yok mu arkadaşlar' dedi. Muhabirlerden herhangi bir tepki gelmeyince de sinirlenip basın odasını terk etti. Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan kapıyı kapatırken de "O zaman gelmemize ne gerek var" ifadelerini kullandı.

Bunun ardından sosyal medyada tartışma başladı. Bir kısım gazeteciler Çağdaş Atan'ı hak verirken diğer tarafta ise Atan'ın birkaç haftadır kendisine gelen röportaj taleplerini reddetmesinin bu durumu oluşturduğu görüşü hakimdi.


 

Etiketler: çağdaş atan