Alanyaspor mağlubiyeti sonrası ailesine hakaret edilen Marcao fena patladı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Alanyaspor ile karşılaşan Galatasaray, 3-2'lik skorla yenilerek elendi. Mağlubiyet akşamında Galatasaray'ın savunmacısı Marcao'ya ise eleştiriler vardı. Eleştirilerin yanı sıra Brezilyalı yıldızın eşine de hakaret mesajları yazıldığı ortaya çıktı. Marcao'nun eşi bu mesajları Instagram'dan ifşa ederken, Marcao da taraftarlara sitem ederek tepki gösterdi. 

Yayınlanma Tarihi: 11.02.2021 11:26
Değiştirme Tarihi: 11.02.2021 11:26
Alanyaspor mağlubiyeti sonrası ailesine hakaret edilen Marcao fena patladı

Alanyaspor mağlubiyeti sonrası bazı taraftarların ailesine yönelik hakaretlerine tepki gösteren Marcao, bir mesaj yayımladı. 

Marcao'nun sözleri şöyle:

“Taraftarlara...

Bugün bizim için kolay bir gün değildi. Bu formaya çok saygı duyuyorum ve bugüne kadar Galatasaray’ı ve taraftarını onurlandırmak için sahada ve saha dışında her şeyimi verdim.

Tüm bu nedenlerden dolayı maçta yaptırdığım penaltı nedeniyle özür dilemem gerektiğini düşünüyorum. Bu kulüpteki herkes, her zaman en iyisi için elinden geleni yapıyor ve beni tanıyanlar, kendimi çok fazla suçladığımı biliyorlar. Bugün olanlar kesinlikle daha fazla çalışmam için beni motive edecek.

Ancak bazı şeyleri de netleştirmemiz gerekiyor. Benim bir hatam nedeniyle ailemin tehdit edilmesini ve kırılmasını kabul etmiyorum.

Olayları karıştırmayalım. Benim tüm taraftarlara saygı duyduğum gibi, sizin de aileme saygı duymanızı istiyorum.”