Al Ahli, Beşiktaş ve Josef de Souza'yı FIFA'ya şikayet edecek

Son dakika haberi... Suudi Arabistan ekibi Al Ahli, Josef de Souza transferi nedeniyle Beşiktaş'a ve Josef de Souza'ya dava açacağını duyurdu. Bu açıklama üzerine Brezilyalı futbolcu sosyal medya hesabından açıklama yaparak bu karar yanıt verdi. Beşiktaş, Josef de Souza ile 1+1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 00:15
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 00:15
Al Ahli, Beşiktaş ve Josef de Souza'yı FIFA'ya şikayet edecek

Arabistan kulübü Al Ahli, Beşiktaş'ın yeni transferi Josef de Souza ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Al Ahli, futbolcuyu ve siyah-beyazlı takım aleyhine FIFA'da dava açacağını açıkladı.

Al Ahli'den yapılan açıklamada, Josef de Souza'nın 1 yıllık daha sözleşmesinin olduğu ve oyuncunun ödemelerinin tamamı yapılmasına rağmen sözleşmesini haksız şekilde feshettiği kaydedildi. Beşiktaş'ın da illegal şekilde oyuncuyu kadrosuna kattığı ifadesine yer verildi.

JOSEF DE SOUZA'DAN AÇIKLAMA

Josef de Souza, Al Ahli'nin açıklamasına sosyal medyadan yanıt verdi.

Brezilyalı oyuncu, "Neden imzaladığımız anlaşmayı göstermiyorsunuz? Neden sözleşmeyi feshetmeden önce kaç kare ödeme için yolladığımız e-maillleri paylaşmıyorsunuz? Maalesef kulübü bir amatör yönetiyor. Kulübü çok büyük ancak yönetim küçük" ifadelerini kullandı.