Luiz Adriano'dan Fener'e haber var

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Luiz Adriano için Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Ahli'den açıklama geldi.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2015 19:29
Değiştirme Tarihi: 29.06.2015 19:29
Luiz Adriano'dan Fener'e haber var

 Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Luiz Adrianoiçin Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Ahli'den açıklama geldi.

Al Ahli Başkanı Abdullah Al Naboodah daha önce Luiz Adriano transfer için 8 milyon € karşılığında Shakhtar Donetsk ile anlaştıklarını açıklamış, ancak oyuncunun bu takıma gitmeyi istememesi üzerinde transfer sekteye uğramıştı.

Al Ahli Başkanı Abdullah Al Naboodah, Arabic TV'ye yaptığı açıklamada, "Shakhtar ile Luiz Adriano için anlaştık. Oyuncu ile de görüşmeler iyi gidiyordu ancak ne olduysa son 4-5 günde değişti. Umuyorum görüşmeler Al Ahli için olumlu şekilde tamamlanacak" ifadelerini kullandı.

Abdullah Al Naboodah sözlerini, "Bu transfer için başarı garantisi veremem. Bizim için kabul edilebilir bir anlaşma olmalı. Finansal durumlar önemli. İlerleyen günlerde durum daha da netleşecektir" şeklinde tamamlayarak transferde sıkıntılı bir dönemece girdiklerini işaret etti.