Akılalmaz olay! Sahaya giren yardımcı antrenörü hastanelik ettiler

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Zonguldak Kömürspor ile 1922 Konyaspor karşı karşıya geldi. Maçın bitmesiyle birlikte 1922 Konyasporlu futbolcular, kendilerine tepki gösteren yardımcı antrenörleri Mesut Ertekin'i döverek hastanelik etti. 

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2021 18:19
Değiştirme Tarihi: 05.12.2021 18:19
Akılalmaz olay! Sahaya giren yardımcı antrenörü hastanelik ettiler

Zonguldak Kömürspor ile 1922 Konyaspor'un karşı karşıya geldiği mücadele, 1922 Konyaspor'un 90+3'üncü dakikada gelen gole 2-1 Zonguldak Kömürspor'un üstünlüğüyle sona erdi. 

Galip taraf büyük mutluluk yaşarken, 1922 Konyaspor tarafından akılalmaz bir olay meydana geldi. 

Zonguldak Pusula Gazetesi'nin haberine göre; Konyaspor’un yardımcı antrenörü ve menajeri Mesut Ertekin 90+3’te yedikleri golün ardından koşarak saha içine girdi ve ceza sahası içinde kendi futbolcularına yedikleri gol için büyük tepki gösterdi. Güvenlik güçleri ve diğer yardımcı antrenörler Mesut Ertekin’i tutarak zorla soyunma odasına götürdü.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte 1922 Konyasporlu futbolcuların soyunma odasında kendilerine kötü söz kullandığı gerekçesiyle kendi yardımcı antrenörleri ve menajerleri Mesut Ertekin’i darp ederek bayılttıkları iddia edildi.

ACİL AMBULANS ÇAĞIRILDI

Soyunma odasında çıkan kavganın ardından baygınlık geçiren Mesut Ertekin için yöneticiler acilen ambulans çağırdı. Mesut Ertekin’e ilk müdahale soyunma odasında yapılmasının ardından Ertekin olarak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
 

İlgili Sayfalar: Spor