Ahmet Nur Çebi'den Dursun Özbek'e cevap

Ahmet Nur Çebi, "Bir başkasının maç kaybedip kazanmasıyla bizim bir ilişkimiz yok. Şampiyon olmak için Beşiktaş'ın bütün maçlarını alması gerekiyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2017 23:24
Değiştirme Tarihi: 02.04.2017 23:24
Ahmet Nur Çebi'den Dursun Özbek'e cevap

Talisca'nın attığı gol hakkında konuşan Çebi, şunları söyledi: "Zevkli enstantaneleri seyretmek büyük keyif veriyor. Bunları Beşiktaş yapınca daha çok keyif alıyoruz. Talisca başarılı bir futbolcu, iyi gidiyor."

"İşi şansa veya tehlikeye bırakmamak lazım"

Şampiyonluk ile ilgili konuşan Çebi, "Matematiksel olarak Beşiktaş'ın şampiyonluğunu garantilemesi için bütün maçlarını kazanması gerekiyor. Hiçbir şekilde işi şansa ya da tehlikeye bırakmamak lazım. Başka takımların mağlubiyet ya da galibiyetleri ilgilendirmeden biz yolumuza, kendi maçlarımızla ilgili devam etmek durumundayız" dedi.

"Quaresma iyi ve büyük bir futbolcudur"

Çebi, Quaresma'ya verilecek ceza hakkında yönetim kurulunun konuştuğunu ve gereğini yaptığını söyleyerek, "Bunlar aile içi meselelerdir. Yönetim kurulunun aldığı kararlar saklı olarak devam edecektir. Quaresma çok iyi ve büyük futbolcudur. Başarısını zaten görüyorsunuz. Taraftarın sevgisi ortadadır. Biz futbolcumuzu hiç kimseyle tartışmayız" diye konuştu. 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in 'Feda bize yaramaz' şeklindeki sözleri ile ilgili konuşan Ahmet Nur Çebi, "Kendi görüşüdür. Değerlendirme kamuoyuna aittir. Allah yollarını açık etsin" ifadelerini kullandı.