Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ahmet Çakar'dan Fikret Orman'a: Faşistçe, Diktatörce Karar Alıyor

Ahmet Çakar'dan Fikret Orman'a: Faşistçe, Diktatörce Karar Alıyor

Eski hakem Ahmet Çakar, Fikret Orman'ın Fotomaç gazetesine yasak getirmesinin ardından "Faşistçe, diktatörçe uygulama. Resmen sansür uyguluyorlar." dedi.

07.11.2016 09:25

Dün oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçında, hakem Mete Kalkavan'ın atalarına dikkat çeken manşeti sebebiyle çalışanlarına Beşiktaş tesislere girmeme yasağı getiren Beşiktaş'a tepkiler büyüyor.

Sabah Spor'un usta yazarlarından eski futbol hakemi ve yorumcu Ahmet Çakar Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında 2016 yılında böyle bir sansürün olamayacağını vurgulayarak Başkan Fikret Orman'a tepki gösterdi.

Uygulamanın tehlike doğuracağına dikkat çeken Çakar "Tehlikenin farkında mısınız?" diye sordu.

"FAŞİSTÇE DİKTATÖRCE UYGULAMA"

"Spor medyasına ki bugün Fotomaç A Spor, Sabah gazetesine yapılan faşist diktatörce yapılan sansür uygulanmasından dolayı Beşiktaş Yönetim Kurulunu kınıyorum ki içlerinde Rıdvan Akar denilen gazeteci Candaş Tolga denilen gazeteci .. Bugün bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye bir şey yok. Susma sustukça sıra sana gelecek diye bir laf var. Bugün Beşiktaş Yönetim Kurulu Fotomaç gazetesini dolayısıyla, Sabah gazetesini dolayısıyla A Spor dolayısıyla A Haber'i bir faşizm bir diktatörya bir sansür uygulaması yapmıştır.

Yorumlar | 0
üye profil