Ahmet Çakar'dan çok konuşulacak kehanet: Tarih verdi, şampiyon olacak takımı ilan etti

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar Süper Lig'de bu sene şampiyon olacak takımla ilgili 'kehanette' bulundu. Ahmet Çakar, 'Bu sene o senedir' diyerek, Trabzonspor'un 3 Nisan günü oynanacak Beşiktaş maçı sonrası şampiyon olacağını öne sürdü. Çakar canlı yayında yaptığı açıklamada, "Bu sene o senedir. İlan ediyorum. Trabzonspor, 3 Nisan'da Beşiktaş maçından sonra şampiyon olacak" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 10:41
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 10:44
Ahmet Çakar'dan çok konuşulacak kehanet: Tarih verdi, şampiyon olacak takımı ilan etti

Beyaz TV'de futbol yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar çarpıcı bir iddiada bulundu. Çakar, 3 Nisan günü oynanacak Trabzonspor- Beşiktaş maçı sonrası bordo-mavililerin şampiyonluğu ilan edeceğini öne sürdü.

"KOLBASTI OYNAYACAĞIM"

Ünlü yorumcu yaptığı yorumda, "Trabzonspor'a sesleniyorum. Eğer bu sene şampiyonluğu kaybedersiniz iki elim yakanızda olur. Bu sene o senedir. İlan ediyorum. Trabzonspor, 3 Nisan'da Beşiktaş maçından sonra şampiyon olacak. Uzun yıllar sonra Trabzon'a gelmiş olacağım. Federasyon beni sahaya sokar mı bilmiyorum ama kolbastı oynayacağım. Bu dakikadan sonra kaybedersiniz suçu kendinizde arayın. Yıllar sonra o büyük gece gelecek ve yaşarsam ben orada olacağım" dedi.

İlgili Sayfalar: Spor