Ağrı kesici gibi bir gol!

Ağrı kesici gibi bir gol!

Beşiktaş, Adriano'nun 90+3'teki müthiş golüyle 3 puandan fazlasını kazandı, problemlerini Rize'de bıraktı.

SERDAR SARIDAĞ
Siyah-beyazlı futbolcular soyunma odasında kenetlenirken, Quaresma ve Atiba barıştırıldı. Maçın kazanılamaması halinde Quaresma’nın bireysel oyunu ve Aboubakar’ın gol atamaması gibi sorunlarla yüzleşecek olan yönetim de son anda gelen üç puanla rahat bir nefes aldı.
Çaykur Rizespor’u deplasmanda 1-0 yenerek Galatasaray beraberliğiyle sekteye uğrattığı ligdeki yükselişini yeniden yakalayan Beşiktaş, üç puandan çok daha fazlasını kazandı. Kendi evindeki Galatasaray ve Dinamo Kiev beraberliği nedeniyle takım içerisinde gün yüzüne çıkmaya başlayan sorunları, Adriano 90+3’te attığı muhteşem golle noktaladı.

Adriano’nun golünden sonra çok büyük bir sevinç yaşayan siyah-beyazlı futbolcuların soyunma odasında da birbirlerine kenetlenerek mutlu bir aile tablosu oluşturdukları aktarıldı. Beşiktaşlı oyuncuların ilk olarak maçın ardından tartışan Quaresma ile Atiba’yı barıştırdıkları öğrenildi. İkilinin buzları eritmesi moralleri daha da yükseltirken, siyah-beyazlı oyuncuların uçakta çektirdikleri takım fotoğrafı kulübün sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Böylece bütün Türkiye’ye birlik-beraberlik mesajı iletildi.

Bu tablonun Beşiktaş Yönetimi’ni de bir hayli sevindirdiği bildirildi. Adriano’nun harika golüyle, Galatasaray ve Dinamo Kiev beraberliklerinin yanı sıra Beşiktaş’ın oyunuyla ilgili eleştiriler nedeniyle keyfi kaçan siyah-beyazlıların yüzü güldü.

Müsabakanın kazanılamaması halinde Quaresma’nın bireysel oyunu, Aboubakar’ın gol atamaması ve Gökhan Gönül’ün istenilen seviyeye gelememesi gibi sorunlarla yüzleşecek olan yönetim son anda gelen üç puanla rahat bir nefes aldı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 04:27:41

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin