Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Advocaat'tan Ben Arfa açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamalarda Ben Arfa transferi ile ilgili de konuştu.

26.12.2016 23:12

Fenerbahçe teknik direktörü Advocaat, Trabzonspor'u deplasmanda 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından mücadeleyi değerlendirdi. Hollandalı çalıştırıcı ayrıca transfer hakkında konuştu.

İşte Advocaat'ın açıklamaları;
"Tüm maçı kontrol ettik. Çok güzel goller attık. Bu akşam kazanmayı hak ettik, tüm takım çok iyi oynadı."

'2-3 transfer yapmaya çalışacağız'
"Eğer bir oyuncuyu getiriyorsam, bir sebebim vardı ve ona inanıyorumdur. Bugün de işini yaptı. Ben zaten tüm takımdan memnunum. Takımı geliştirmeye çalışıyoruz tabii, eğer mümkün olursa. Kimin gideceğine de bağlı. Bazı oyuncular takımdan ayrılacak, belki kiralık gidecekler. Neyin uygun, neyin uygun olmadığıyla alakalı bir durum."

Ben Arfa yanıtı
Advocaat Fenerbahçe'nin kiralamak için anlaştığı iddia edilen Ben Arfa ile ilgili soruya önce 'Kim' dedi daha sonra yanıt verdi, "Ben Manchester City'nin sağ beki ile ilgili çok şey okudum. Tek nokta neye ihtiyacımı var ve kimler buraya gelmek istiyor. Ben belki sizi buraya getirmek istiyordumdur ama siz gelmek istemiyorsunuzdur. Takıma 2-3 transfer yapmaya çalışacağız. Daha güçlü hale gelebilmek için..." cevabını verdi.

'İlk yarı iyi iş çıkardık'
"Aslında maçtan önceki röportajda söyledim, ilk yarıda en baş kısım hariç iyi iş çıkardık. 12 maçta sadece 1 maçtan mağlubiyetle ayrıldık. İlk 3 maça bakıyoruz ve sadece 1 puan almışız, bunun arkasındn koşuyoruz hala. Onun acısını çekiyoruz.

Yorumlar | 0
üye profil