Advocaat, kasım ayını işaret etti!

Advocaat, kasım ayını işaret etti!

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik adamı Dirk Advocaat, takımın kasım ayında yükselişe geçeceğini söyledi.

Kasım ayından sonra takımın gerçek futbolunu oynayacağına inandığını belirten Hollandalı teknik adam, ligde bu hafta oynanacak Bursaspor maçı ile birlikte takımın yükseliş trendine geçeceğine şüphesi olmadığını vurguladı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dirk Advocaat takımın güç ve kondisyon sorununa çareler ararken milli maç arasında ülkelerinin milli takımına gitmeyen oyuncular antrenör Mario Been yönetiminde kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptı

Advocaat takımının kasımda hazır olacağını düşünüyor. Hollandalı hoca kasımdan sonra yükseliş trendinin artacağına inanıyor. Bu nedenle ilk hedef zirve ile aranın açılmadan kasıma kadar devam etmek.

'Uyum problemi en aza inecek'
Advocaat takımının maç oynayarak kondisyonunun artacağını düşünürken aralarda da takıma yükleme yapacak. Hollandalı teknik adam lige verilen arada takımını daha iyi tanımak adına çalışmalar yaptı ve uyum problemini en aza çekmeyi başardı. Bu süreci takımı yardımcılarına bırakarak değerlendiren Advocaat sarı lacivertlileri neredeyse ezberledi. Bu şekilde takımı ile adaptasyon sürecini hızlandıran sarı lacivertlilerin hocası, Bursaspor maçı ile birlikte takımın yükseliş trendine girmesini planlıyor.

'İyi bir kadroya sahibiz'
Advocaat’ın planlarına göre kasımda takım zirve noktasına ulaşacak. F.Bahçe’nin iyi kadroya sahip olduğunu düşünen Advocaat, takımının taktiksel anlamda eksikliklerini giderebileceğini fizik olarak ise maçlar oynandıkça üst düzeye çıkılabileceğini düşünüyor. Advocaat F.Bahçe’de topu ayağında fazla tutan oyuncular olduğunu bu yüzden daha hızlı futbol oynamak için özel çalışmalar yapacağını söyledi.

Görüntülenme : 938 Güncelleme Tarihi: 06/09/2016 09:51:57
Yayınlanma Tarihi: 06/09/2016 08:58:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin