Advocaat hayalindeki oyuncuyu açıkladı

Advocaat hayalindeki oyuncuyu açıkladı

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, Kayserispor karşısında alınan 3-3'lük beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin sahasında Kayserispor ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Advocaat mücadeleyi değerlendirdi.

Oyuncularını mücadeleleri için tebrik eden Hollandalı teknik adam, "Kayserispor karşısında Zorlu bir maçtı, 10 kişiyle oynamamıza rağmen çok iyi mücadele ettik. Kalemizde çok basit goller gördük, oyuncularımı ikinci yarıdaki gayretleri için tebrik ediyorum. En azından son anlarda beraberlik golünü bulabildik" dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Hollandalı, "10 günde 4 maç yaptık, oyuncularımızı görebildik. Takımla ilgili olumlu düşüncelerimiz var ama dengeli bir kadromuz yok. Orta alanda aynı özelliklere sahip oyuncularımız var ve bu sebeple bu alanda yaratıcı bir oyuncuya ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.

Duran toptan yenilen goller hakkında da konuşan Advocaat, "Duran toplarda adam adama savunma yapıyoruz ve bu sebeple herkes işini yapmalı. Yediğimiz gollerde bir oyuncumuz uyuyordu demek ki. Alan savunmasından daha ziyade adam adama savunma yapmayı daha doğru buluyorum" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 6276 Yayınlanma Tarihi: 29/08/2016 00:32:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin