Advocaat F.Bahçe - Bursaspor maçını değerlendirdi!

Advocaat F.Bahçe - Bursaspor maçını değerlendirdi!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Bursaspor maçının ardından açıklamalarda bulunarak 1-0'lık muğlubiyeti değerlendirdi.

Oyuncularının ilk yarı çok kötü olduğunu ifade eden Dick Advocaat, "Maçın ilk ve ikinci yarısına baktığımızda büyük fark vardı. İlk yarıda oyuncular oynamaktan korkar gibiydi, sürekli basit oynuyorlardı, sürekli basit ve güvenli oynuyorlardı. Sahanın en kısa oyuncusu golü buldu. İki oyuncumuz o gol sırasında uyuyordu. İkinci yarıda pozisyonlar ürettik ama golü bulamadık" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

10 numara transferinin oyuna etkisi olup olmaması yönünde fikirlerini belirtmesi istenen Dick Advocaat, "10 numara alamamamızın etkilerini hala görüyoruz. Bu biraz da Finansal Fair-Play ile alakalıydı. Doğru oyuncu bulmak zordu. Getirdiğiniz oyuncu fark yaratmalıydı. Bütçemiz nedeniyle o bölgeye istenilen oyuncular alamadık. Yeterli oyuncuyu alamazsanız, almanızın da bir anlamı olmaz. Kadroda birçok aynı oyuncu var, 10 numara almayı denedik ama olmadı" dedi.

"Kimseye bunu anlatamazsınız"
Oyuncularına kendileri toparlamaları yönünde uyarıda bulunan Advocaat sorunu bulup çözeceklerinin altını çizerek, "Maçın ilk yarısında çok yavaştık ve kötü oynadık. İkinci yarı için oyuncularımı suçlayamam. Kendi sahanızda bir mağlubiyet alıyorsanız kimseye bunu anlatamazsınız, kimse bunu kabul etmez. Oyuncuların da bunun farkında olması gerekiyor. Oyuncularla yarın (Pazartesi) oturup konuşacağız. Bir şeyler yanlış gidiyor, bunu teknik heyetle oturup bulmalı ve düzeltmeliyiz" ifadelerine yer verdi.

Görüntülenme : 3330 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 23:08:22
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 22:47:49

Haber Yorumları (1)

500
  • Bahadır servet Ayaz
    1 yıl önce
    adam ne yapsın fenerbahçe 3 temmuz ruhuna ihtiyacı var o şampiyonluk bizim hakkımızdı ve bunu kanıtladık aynı şekil de dördüncü yıldızı hakketiğinizi kanıtlayın herkese

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin