Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Advocaat, Emenike'ye Bu Kez Yemek Cezası Verdi

Advocaat, Emenike'ye Bu Kez Yemek Cezası Verdi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, idmana geç kalan Emenike'ye bu kez para cezası yerine takım arkadaşlarına yemek ısmarlama cezası verdi.

28.10.2016 10:45

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Emenike'nin artık suyuna gidiyor. Öyle ki; kendi koyduğu kuralı bile çiğniyor. "Yeter ki oynasın, takıma faydalı olsun" diyerek prensiplerinden ödün veriyor. Emenike, bir defasında yemeğe geç kaldı diye Hollandalı hoca tarafından 200 dolar para cezasıyla cezalandırılmıştı. Yıldızının barışmadığı Advocaat'ın bu tavrına çok bozulan Nijeryalı futbolcu, Alanyaspor maçında ise oyundan alınınca sert bir yaklaşım göstermiş, direkt soyunma odasının yolunu tutmuştu.

YİNE KRİZ ÇIKSIN İSTEMEDİ

Fenerbahçe'nin yaramaz çocuğu, Manchester United karşılaşmasında yedek kalınca toptan herkese küsmüş, İstanbul'a dönüşte takım otobüsüne binmek yerine kendi aracıyla havalimanını terk etmişti. Sosyal medyadan Dick Advocaat'ı kızdıran paylaşımlar yapan Emenike, geçenlerde yine hocanın damarına bastı! Bu kez idmana geç kaldı. Bunun cezası normalde 200 dolardı. Ancak prensiplerinden taviz vermemekle tanınan Advocaat, belki de yeni bir kriz çıkartmasından endişe duyduğu Emenike için cezayı yumuşattı.

Yorumlar | 0
üye profil