Advocaat'a ağır fatura

Advocaat'a ağır fatura

Fenerbahçe’de kadrodaki dengesizlik ve fiziksel açıdan oyuncuların sıkıntılı olması Hollandalı hocanın önüne hiç de beklemediği bir rapor getirdi. Advocaat birçok oyuncunun sorunları ile başbaşa kaldı.

Sarı-lacivertli takımın ligdeki kötü başlangıcı birçok sorunu yine ortaya koydu. Özellikle kadrodaki dengesizlik ve fiziksel açıdan oyuncuların sıkıntılı olması Dick Advocaat’ın önüne istemediği bir rapor getirdi.

Elindeki mevcut kadronun henüz hazır olmadığını bilen Advocaat, birçok oyuncusunun sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Birçok futbolcu maç eksiği ve kondisyon problemleri yaşıyor. Kadrodaki oyuncuların son durumu şöyle:

- Volkan Demirel ve Volkan Şen sezon başında geçirdikleri ameliyatların etkisiyle, hazırlık dönemi geçirmeden resmi maça çıktı.- Salih Uçan, son 2 senede Roma’da sadece 7 lig maçında forma giyebildi ve fiziksel eksikleri bulunuyor.- Miroslav Stoch, geçen sezon Bursaspor’da sadece 3 maçta 90 dakikayı tamamlayabildi.- Emenike, geçen sezon 2 farklı kıtada, 2 kulüpte oynadı. West Ham’da sadece 1 kez 90 dakikayı tamamladı.- İsmail Köybaşı ilk olarak transfer sorunları yaşadı, ardından sakatlık nedeniyle sezon başı kampı yapamadı.- Van Persie, geçen sezon ve bu sezon sezon başı kampı yapamadı. İdmanlarda istikrarsızlık yaşadı, hazırlık maçlarını kaçırdı.- Jose Fernandao ciddi anlamda kilo problemleriyle kampa katıldı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/08/2016 03:02:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin