Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Adriano'nun Beşiktaş'a maliyeti belli oldu

Beşiktaş, Barcelona'dan transfer ettiği Ariano'yu bugün İstanbul'a getirdi. Brezliyalı sol bekin Beşiktaş'a maliyeti de belli oldu.

24.07.2016 22:45

Beşiktaş'ın Barcelona'dan transfer ettiği Brezilyalı sol bekAdriano Correia, bugün öğle saatlerinde İstanbul'a geldi. Özel bir uçakla Atatürk Havalimanı'na gelen 31 yaşındaki futbolcuyu siyah-beyazlı taraftarlar karşıladı. Yaşanan izdiham nedeniyle zor anlar yaşayan Adriano, taraftarlarla fotoğraf çektirdi.Haber ile ilgili metin girin!.

Brezilyalı futbolcu, taraftarların yoğun ilgisi arasında kendisini bekleyen araca bindi. 31 yaşındaki futbolcunun, sağlık kontrollerinin ardından siyah-beyazlı takımın Avusturya kampına katılması bekleniyor.      

Maliyeti belli oldu 

Beşiktaş'ın yeni transferi Adriano'nun maliyeti belli oldu. Siyah beyazlılar Adriano için Barcelona'ya 600 bin euro bonservis bedeli ödeyecek.

İstanbul'a gelen 31 yaşındaki Brezilyalı futbolcu sağlık kontrolünün ardından Avusturya kampına katılacak. Bonservisine 600 bin Euro ödenen Adriano, Beşiktaş ile 3 senelik sözleşme imzalayacak.Tecrübeli oyuncu yıllık ücret olarak ise 2.4 milyon Euro alacak. Siyah beyazlılar 600 bin euro'luk bonservisi bedelini 3 taksitle ödeyecek. İlk olarak 150 bin euro verecek olan Beşiktaş, sonraki iki yılda Barcelona'ya 200 ve 250 bin Euro ödeme gerçekleştirecek.

Yorumlar | 0
üye profil