Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Adanaspor, Sao Paulo'dan Rodrigues'i kiraladı

Adanaspor, Sao Paulo'dan Rodrigues'i kiraladı

Turuncu-beyazlılar, Brezilyalı orta saha oyuncusu Rodrigues'i kiralık olarak kadrosuna kattı.

28.06.2016 17:25

Turuncu-beyazlılar, Brezilyalı orta saha oyuncusu Rodrigues'i kiralık olarak kadrosuna kattı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Adanaspor, Brezilyalı orta saha oyuncusu Ronei Gleison Rodrigues'i kiralık olarak kadrosuna kattı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre 25 yaşındaki Rodrigues, başkan Bayram Akgül'ün de katıldığı törende kendisini bir yıllığına turuncu-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Hem sağ hem de sol kanatta oynayan Rodrigues, Brezilya'nın Sao Paulo takımından bir yıllığına kiralandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Rodrigues, Adanaspor camiasına geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, transferinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Adanaspor'un önemli bir kulüp olduğunu ve Brezilyalı oyuncuların burada aşama kat ettiklerini bildiren Rodrigues, "Umarım Adanaspor'da çok başarılı olacağım. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim." ifadelerini kullandı.

"RODRİGUES'İN FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUZ"
Başkan Bayram Akgül de bu sezonki üçüncü transferlerini gerçekleştirdiklerini anımsatarak, "Hocamızla takımımızın eksiklerini tespit ettik ve ona göre transfer yapıyoruz. Ronei Gleison Rodrigues'in takıma faydalı olacağına inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil