Ada'da Van Persie modası!

Ada'da Van Persie modası!

Robin van Persie, İngiliz basınının gündeminden düşmüyor. Ada takımlarına transferi yazılan Van Persie için devre arasında teklif gelmesi bekleniyor.

Robin van Persie, Fenerbahçe ile maça çıksa da çıkmasa da İngiliz basını yıldız futbolcu ile ilgili haber yapmaktan geri durmuyor. Sezon öncesi transfer sezonu içerisinde ada takımları ile adı anılan Robin van Persie için yeni iddialar ortaya atıldı. Transfer döneminde Premier Lig takımları Middlesbrough ve Crystal Palace takımları için adı geçen Hollandalı, daha sonra Fenerbahçe’ye gelmeden önce oynadığı Manchester United ile de anılmıştı.

İngiliz basınının gündemden düşürmediği iddialara bir yenisi daha eklendi. Alınan bilgiye göre Premier Lig takımları Middlesbrough ve Crystal Palace takımlarının, devre arasında bir kez daha Fenerbahçe'nin kapısını çalmaya hazırlandığı bildirildi.

Performansı istenilen seviyede olmadığı için ikinci plana alınan ancak Lens ve Ozan Tufan'ın yokluğunda yeniden ilk 11'de yer bulma şansı yakalayan Robin van Persie ile ilgili iddiaların cevabı merak konusu...

Görüntülenme : 108 Yayınlanma Tarihi: 16/10/2016 14:12:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin