Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ada'da Van Persie modası!

Ada'da Van Persie modası!

Robin van Persie, İngiliz basınının gündeminden düşmüyor. Ada takımlarına transferi yazılan Van Persie için devre arasında teklif gelmesi bekleniyor.

16.10.2016 14:12

Robin van Persie, Fenerbahçe ile maça çıksa da çıkmasa da İngiliz basını yıldız futbolcu ile ilgili haber yapmaktan geri durmuyor. Sezon öncesi transfer sezonu içerisinde ada takımları ile adı anılan Robin van Persie için yeni iddialar ortaya atıldı. Transfer döneminde Premier Lig takımları Middlesbrough ve Crystal Palace takımları için adı geçen Hollandalı, daha sonra Fenerbahçe’ye gelmeden önce oynadığı Manchester United ile de anılmıştı.

İngiliz basınının gündemden düşürmediği iddialara bir yenisi daha eklendi. Alınan bilgiye göre Premier Lig takımları Middlesbrough ve Crystal Palace takımlarının, devre arasında bir kez daha Fenerbahçe'nin kapısını çalmaya hazırlandığı bildirildi.

Performansı istenilen seviyede olmadığı için ikinci plana alınan ancak Lens ve Ozan Tufan'ın yokluğunda yeniden ilk 11'de yer bulma şansı yakalayan Robin van Persie ile ilgili iddiaların cevabı merak konusu...

Yorumlar | 0
üye profil