Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe ilk bombayı patlatıyor!

İtalyan sportif direktör Terraneo Arsene Wenger sayesinde bazı transfer görüşmeleri yürüttü.

02.06.2015 08:32

Teknik adam arayışları çerçevesinde bir dizi çalışma yapan Terraneo’nun, yakın arkadaşı Harry Redknapp ile biraraya geldiği ifade edildi. Arsenal’ın golcüsü Joel Campbell için de nabız yoklayan Terraneo, golcü futbolcunun bonservis bedelinde indirim istedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Brezilya’da yıldızdı
Kosta Rika’lı yıldız Brezilya’daki Dünya Kupası’nda gösterdiği başarılı performansla bütün Avrupa Kulüplerinin ilgisini çekmişti. Arsenal’in Villarreal’e kiraya gönderdiği yıldız geleceğin önemli isimlerinden biri olarak lanse ediliyor.

Capello şartı
İngiltere’deki bu temasların yanısıra Terraneo’nun, vatandaşı olan bazı teknik adamlarla da temas halinde olduğu belirtildi. Bu isimlerin başında Başkan Aziz Yıldırım’ın ilk yıllardan beri en büyük hayali olan Fabio Capello geliyor. Rus Milli Takımı’nın başında bulunan deneyimli çalıştırıcıya teklif yapıldı. Rusya Federasyon Başkanı’nın yaşadığı sıkıntılar sebebiyle bu ülkeden ayrılmak isteyen Cappelo’nun, sarı-lacivertli kulübün önüne koyduğu en önemli şartın iyi bir transfer bütçesi ve Avrupa’da üst sıraları hedefleyen bir takım olduğu öğrenildi. 

   Oğlu İstanbul'da
Bu arada Capello’nun oğlu geçtiğimiz hafta İstanbul’daydı. Ancak konu transfer değildi. Avukat olan Pierre Filippo, ekonomik sorunlar yaşayan ve UEFA ile başı dertte olan bazı Türk kulüpleri ile görüştü. Capello’nun oğlu, benzer durumlar yaşayan başka Avrupa kulüplerine de profesyonel destekler vermiş ve mali disiplin sürecini daha rahat atlatmalarını sağlamıştı.

Şu an çalışmasa da Zenit Kulübü ile kontratı bulunan ve Ruslar’dan maaş almayı sürdüren Luciano Spaletti de adaylardan biri. 5 ay sonra kontratı sona erecek İtalyan teknik adamın sarı-lacivertlilere gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. 

Yorumlar | 0
üye profil