Acun Ilıcalı'dan canlı yayında çok önemli açıklamalar

Acun Ilıcalı, CNN Türk'ten Damla Uğurtürk ile gerçekleştirdiği Instagram canlı yayınında sorulan soruları yanıtladı ve çok önemli açıklamalarda bulundu. Futboldan basketbola kadar birçok konunun masaya yatırıldığı canlı yayında Acun Ilıcalı, Survivor'da da sık sık ekranlara gelen ayak tenisiyle ilgili düşüncelerini de paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2020 12:25
Değiştirme Tarihi: 08.05.2020 14:09

Acun Ilıcalı, liglerin yeniden başlamasıyla ilgili açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe'nin durumu ve geleceğiyle ilgili de samimi ifadeler kullandı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Instagram canlı yayınında Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olma ihtimaline dair cümleler kuran Acun Ilıcalı, Mesut Özil konusuna yeniden değindi. 'Mesut Özil'in sözleşmesi bittiği anda transferde Fenerbahçe'nin favori olduğunu düşünüyorum' diyen Acun Ilıcalı,  "Bu konuda da üstüme düşeni yaparım. İş oraya geldiği zaman golü atarız diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe efsane futbolcusu Alex de Souza ile ilgili yöneltilen bir soruya da cevap veren Acun Ilıcalı, 'Alex de Souza'yı Survivor'da görmek istemem' dedi. 

"ŞU YAŞIMA GELDİM VE..."

'Şu yaşıma geldim ve gördüğüm en anlamsız organizasyon Euroleague' diyen Acun Ilıcalı, Euroleague'in neden bu kadar anlamsız olduğunu tek tek sıralayıp anlattı. 

Fatih Terim ve Ali Koç ile ilgili ayak tenisi anısını da paylaşan Acun Ilıcalı, Ali Koç'un ayak tenisinde kendisini şaşırttığını belirterek, 'Ciddi bir yeteği var başkanımızın.' dedi. 

SURVIVOR FİNALİ HAKKINDA DA KONUŞTU

Acun Ilıcalı, yayınlandığı haftanın her günü reytinglerde birinci olan Survivor ve Survivor'ın finali hakkında da konuştu. Acun Ilıcalı, 'Survivor finaliyle ilgili net bir kararımız yok. Ancak finali Türkiye'de yapacağımızı umuyorum. Hayal ettiğimiz bir final olmayabilir ama şartlara göre en iyisini yapmak istiyoruz. Temmuz ayının biraz daha ilerisinde olacak' dedi. 

"Ben, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarına da sevgimi hissettiren biriyim. Futbol sebebiyle aramın açık olduğu hiçbir insan yok. Bir eğlence için neden polemiğe gireyim?" diyen Acun Ilıcalı, "Ülke olarak futbolda bir yere gelerek tanıtımımızı yapabiliriz. Hepimiz aynı milletin evlatlarıyız." sözlerini kullandı.