Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Acımasız Mourinho!

Acımasız Mourinho!

Manchester United Portekizli teknik patronu Jose Mourinho, Çin'deki sezon öncesi hazırlıklarından İngiltere'ye dönen takımında tempoyu düşürmüyor.

26.07.2016 13:02

Yeni sezon hazırlıklarını Çin’de sürdürmeye karar veren Manchester United’ın Uzakdoğu macerası sıkıntılı başlamıştı. Futbolcu kafilesini taşıyan uçak, kötü hava koşulları nedeniyle Pekin’e inemeyince, bir süre havada kaldıktan sonra Tianjin şehrine iniş yapmıştı. Uzun ve yorucu bir yolculuk geçiren futbolcular, gece 01:00 sularında Çin’e inebilmişti. 

11 saatlik yolculuğun ardından...
Kafile, İngiltere’ye döndükten Mourinho’nun kararı ile sarsıldı. Manchester City ile oynanacak hazırlık maçının iptal edilmesinin ardından futbolcular, bu kez Portekizli çalıştırıcının gazabına uğradı. Yönetime hemen İngiltere’ye dönülmesi gerektiğini söyleyen Mourinho, 11 saat süren yolculuğun ardından bile futbolcularına acımadı.

Sabah 05:00 gibi İngiltere inen Manchester United kafilesi, yorucu bir yolculuğun ardından günü dinlenerek geçirmeyi planlıyordu. Ancak tecrübeli çalıştırıcının, futbolcular ile ilgili planları bambaşkaydı. Takıma yaklaşık 1 saat kendilerine gelmeleri için süre veren Portekizli çalıştırıcı, sabah 06:00’da herkesin antrenman sahasında hazır olmasını emretmişti.

Futbolcular, 11 saat süren ve sabah karşı biten uzun bir yolculuğun ardından antrenmana çıkarken, Mourinho’nun 4-1 kaybedilen Borussia Dortmund maçının ardından takımdaki eksikleri gidermek için böyle bir karar aldığı iddia edildi.

Yorumlar | 0
üye profil