Aboubakar, derbi öncesi konuştu: 'Göreve hazırım'

Aboubakar, derbi öncesi konuştu: "Göreve hazırım"

Beşiktaş'ın Kamerunlu yıldızı Aboubakar, zorlu G.Saray derbisi öncesi bazı açıklamalar yaptı. Aboubakar, "Üzerimde hiçbir baskı yok. Buradaki atmosfer inanın bana daha yoğun. Bazı videolar izledim. Buradaki atmosfer daha sıcak olacak ve her anlamda göreve hazırım" ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş'ın Kamerunlu santraforu Vincent Aboubakar taraftarla bir araya geldi.

Vodafone Arena Kartal Yuvası'nda düzenlenen imza gününde taraftarların aldığı lisanslı ürünleri imzalayan Aboubakar basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Galatasaray maçının hakkını vereceklerini dile getiren golcü oyuncu, "Biz bu maçın öneminin farkındayız. Şu anda maçın hazırlıkları devam ediyor. Taraftarlarımızı mutlu etmek, onları memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Ne kadar önemli olduğunu biliyoruz maçın hakkını vereceğiz" dedi.

Galatasaray maçı atmosferinin daha yoğun olacağını belirten Aboubakar, "Üzerimde hiçbir baskı yok. Buradaki atmosfer inanın bana daha yoğun. Bazı videolar izledim. Buradaki atmosfer daha sıcak olacak ve her anlamda göreve hazırım" şeklinde konuştu. Aboubakar, Galatasaray maçında görev bekleyip beklemediği ile ilgili soruya ise, "Beklemek başka bir şey ben göreve hazırım" cevabını verdi.

Kamerunlu golcü son olarak taraftarların kendisini çok iyi karşıladığını ve onlara layık olmaya çalışacağını belirtti.

Görüntülenme : 309 Güncelleme Tarihi: 21/09/2016 17:16:56
Yayınlanma Tarihi: 21/09/2016 17:13:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin