Abdurrahim Albayrak, Mostafa Mohamed'in geleceğiyle ilgili konuştu!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mostafa Mohamed hakkında Mısır basınına açıklamalar yaptı. İşte detaylar... 

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 20:34
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 20:34
Abdurrahim Albayrak, Mostafa Mohamed'in geleceğiyle ilgili konuştu!

Galatasaray'ın, Mısır'ın Zamalek kulübünden 1.5 yıllığına satın alma opsiyonu ile kiraladığı Mostafa Mohamed'in kulüpteki geleceği merak ediliyor. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mısır basınına konuştu ve Mohamed hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Mısır'da FilGoal sitesine konuşan Albayrak, ''Salı günü takımla beraberdim ve Mostafa Mohamed ile de konuştum. Babasıyla konuştu. Bu seviyede olmasından dolayı çok mutluyum. Tüm Türkler onu çok seviyor. O da Türkçe öğrenmeye başladı'' dedi. 

"SATIN ALMA OPSİYONUNU KULLANACAĞIZ''

Forvetin geleceği hakkında konuşan Abdurrahim Albayrak, ''Tabii ki sözleşmesinde satın alma opsiyonunu kullanacağız. Bu yıl içinde opsiyonunu kullanacağız'' açıklamasını yaptı. 

"METİN OKTAY'I HATIRLATIYOR''

Mostafa Mohamed'in performansını Galatasaray efsanesi Metin Oktay'a benzeten Galatasaray İkinci Başkanı, ''Mostafa Mohamed, Metin Oktay gibi oynuyor, onun oyun tarzı bize Metin Oktay'ı hatırlatıyor.'' şeklinde konuştu.

(Spor Arena)