Sürpriz görüşme! Albayrak...

Hamza Hamzaoğlu, Sarı-Kırmızılı kulübün eski başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak ile yemekte bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2015 14:59
Değiştirme Tarihi: 19.11.2015 15:12
Sürpriz görüşme! Albayrak...

Galatasaray'ın Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından sürpriz bir buluşma gerçekleşti. Genç teknik adam Hamza Hamzaoğlu, Sarı-Kırmızılı kulübün eski başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak ile yemekte bir araya geldi. 

Albayrak'ın bu yemekte Hamza Hamzaoğlu'nu teselli etmeye çalıştığı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi. Hamzaoğlu’nun burada, “Hep açık ve dürüst davrandım. Ancak böyle bir bahaneyle ayrılığı düşünemezdim. Çok şaşkınım. Bazı sorunlar vardı ancak ortada aşılmayacak, bu denli büyütülecek bir kriz yoktu. Şaşkınım” dediği öğrenildi. Albayrak, 3 kupalı hocayı teskin etmeye çalıştı.

Abdurrahim Albayrak, Hamza Hamzaoğlu'nun takımdan ayrıldığını öğrenir öğrenmez kişisel twitter hesabından, Hamza Hoca ile birlikte yer aldığı bir fotoğraf karesini paylaşarak "Allah'ım inanamıyorum!" ifadelerini kullanmıştı.

İşte Abdurrahim Albayrak'ın o mesajı:

Haber ile ilgili metin girin!.