Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Abdullah Avcı maç sonrasında konuştu

Abdullah Avcı maç sonrasında konuştu

Medipol Başakşehir'in Fenerbahçe'yi kendi sahasında 1-0'lık skorla yendiği karşılaşmanın sonrası Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, maçın değerlendirmesini yaptı.

22.08.2016 00:46

Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe galibiyeti sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir, Süper Lig'in ilk haftasında Fenerbahçe'yi kendi sahasında 1-0'lık skorla yendi. Karşılaşma sonrası Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, maçın değerlendirmesini yaptı.İşte tecrübeli teknik adamın açıklamaları;"Biz rakibin analizini yapıp ona göre plan ve stratejiyle çıktık. Size ne plan yaptık bunu anlatayım.Geçen sene son maçı Fenerbahçe ile yapmıştık. Oradan bazı bilgilerimiz ve yeni bilgiler eklediğimiz bir çalışmamız oldu.Emre'nin atılması, Fenerbahçe'ye karşı 25 dakika eksik oynamak kolay değil. Ama koşu mesafesinde başabaşız.Kenarlardan baskı yapıp Fenerbahçe'yi yana oynatıkcaktık bunda da başarılı olduk diyebilirim.Lige iyi başlamak önemli. Özellikle böyle bir rakibe karşı. Oyuncu kalitesi kazanmıyor, oyun kalitesi kazanıyor." 

Yorumlar | 0
üye profil