Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Derbide olay skorboard

Derbide olay skorboard

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 4.maçında Galatasaray Liv Hospital ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan karşılaşmada tepki çeken mesaj...

11.06.2014 00:08

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 4.maçında Galatasaray Liv Hospital ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan karşılaşmanın ardından 'skorboard'a yazılan yazı Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini çekti.

Murat Özyer'den açıklamaBeko Basketbol Ligi'nde Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Abdi İpekçi'de oynanan 4. maç sonrasında yaşanan skorboard skalndalı ile ilgili sarı-kırmızılı cepheden açıklama geldi. Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, skorboard sorumlusu olan şahsın kulüp personeli olmadığını ve gerekenlerin yapılacağını söyledi.Özyer, "Skorboard'daki yazan nezaketsizliği tasvip etmemiz mümkün değildir. Müzik ve skorboard görseli hizmetini dışarıdan satın alıyoruz. Abdi İpekçi'de oynanan tüm karşılaşmalarda bu kişi aynı hizmeti başka kulüplere de vermektedir. Bu şahıs kulübümüzün personeli değildir. Kontrolümüz dışında gerçekleşen bu olay sebebiyle gereken yapılacaktır. İki büyük kulübün adına yakışır bir rekabet sahada yaşanıyor. Bu şekilde gölge düşmesini kabul edemeyiz" ifadelerini kullandı.
Yorumlar | 0
üye profil