Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aatif Chahechouhe Sivasspor'a geri dönüyor

Fenerbahçe'ye sezon başında transfer edilen ancak beklenen performansı veremeyen Aatif Chahechouhe, devre arasında eski takımı Sivasspor'a geri dönüyor.

05.10.2016 11:08

Fenerbahçe'de ilk ayrılık Ocak'ta yaşanacak. Bekleneni veremeyen ve kadroda düşünülmeyen yıldız oyuncu, TFF 1. Lig yolcusu...

Osman Özköylü ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına Mesut Bakkal’ı getiren Sivasspor’da Altınordu galibiyeti takımın üzerindeki ölü toprağını attı. Kırmızı- Beyazlılar’da geçen sezonun sonunda yönetime takımla ilgili raporunu sunan ve bu raporda özel olarak bir oyuncunun kalmasını isteyen Bakkal’ın yönetimden devre arası için de yine aynı takepte bulunduğu öğrenildi: Aatif...

Haber ile ilgili metin girin!.

Fenerbahçe’de bir türlü teknik direktör Dick Advocaat’ın gözüne giremeyen Faslı yıldızın adı devre arasında gönderilecekler listesinde gösteriliyor. Sivasspor’un çiçeği burnunda hocası Mesut Bakkal’ın da yıldız oyuncu için vakit kaybetmeden harekete geçilmesini istediği bildirildi.

Başkanlar görüşecek
Başkan Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’la bu konuda bir görüşme yaparak oyuncunun geleceğiyle ilgili düşüncelerini soracak. Eğer kamuoyunda konuşulduğu üzere Aatif ile yollar ayrılacaksa ilk taliplisi Sivasspor olacak.

‘Teklif gelirse...’
Aatif, kısa zaman önce yakın çevresine, “Ben burada elimden geleni yapmaya çalışacağım, ancak kulübe ve benim şartlarıma uyan bir teklif gelirse değerlendiririm” demişti. 29 yaşındaki oyuncunun, Sivas’a dönme konusundaki düşüncesi ise bilinmiyor.

Yorumlar | 0
üye profil