Aatif Chahechouhe Fenerbahçe’den ayrılmayı düşünüyor

Aatif Chahechouhe Fenerbahçe’den ayrılmayı düşünüyor

Yeni dönemde kadroda yer bulma olasılığı oldukça düşük gözüken Aatif Chahechouhe'nun teknik direktör Dick Advocaat ile görüşecek.

Fenerbahçe'de hoca ve sistem değişikliğinin sancıları sürüyor. Eski teknik adam Vitor Pereria’nın döneminde transfer edilen Faslı oyuncu Aatif Chahechouhe'yu yeni teknik adam Dick Advocaat kadroda görmek istemiyor. Bu nedenlede Aatif Chahechouhe’nun Fenerbahçe’ye transfer olduğu için pişman olduğu öğrenildi.

Vitor Pereira'nın döneminde Fenerbahçe’ye transfer olan Aatif Chahechouhe, yeni teknik adam Dick Advocaat'ın kendisini kadroda düşünmediği için Fenerbahçe'ye geldiğine bin pişman.

Lige iyi bir başlangıç yapamayan Fnerbahçe şu sıralar tamamen Bursaspor maçına odaklanmış vaziyette . Vitor Pereira döneminde Sivasspor'dan büyük umutlarla transfer edilen ve Salih'le birlikte kampın yıldızlarından olan Aatif Chahechouhe sıkıntılı günler sürdürüyor.  Teknik direktör Dick Advocaat'ın geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Aatif'in kiralanabileceğini söylemesi Faslı futbolcunun moralini fena halde bozdu.

Yaşanan gelişmelerden  haberdar olan Aatif Chahechouhe, zaman kaybetmeden geleceğini sorgulamaya başladı. Futbola paradan daha çok önem veren ve sürekli ilk on birde forma giymek isteyen 30 yaşındaki faslı oyuncu, Dick Advocaat ile bir görüşme yaparak tecrübeli çalıştırıcının kendisine dair kafasındaki düşüncenin tam olarak ne olduğunu öğrenmek niyetinde .

Aatif Chahechouhe, Hollandalı çalıştırıcıdan olumlu bir geri dönüş alamazsa devre arasında takımdan ayrılmak istediğini Fenerbahçe yönetimine bildirecek.

Görüntülenme : 1955 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 16:40:34
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 16:38:17

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin