Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'den ayrılıyor!

Devre arasında Trabzonspor'a transfer olması gündeme gelen Aatif Chahechouhe'nun, Konyaspor'a transfer olması gündeme geldi...

18.01.2017 12:37

Konyaspor, Fenerbahçe’den Aatif’ı kadrosuna katmak için gözünü kararttı. Konyaspor, 2 milyon Euro’nun altına bu transferi bitirmeye çalışıyor. Aatif’ın da tarafların anlaşması halinde imzayı atmak istediği ifade edildi.

Kanada yapılan Fofana takviyesiyle sezonun ikinci yarısında vites yükseltmek istediğini gösteren Atiker Konyaspor, Galatasaray yenilgisinin ardından ise kesenin ağzını iyice açtı.

Yüksek maliyet nedeniyle vazgeçilmişti
Daha önce Fenerbahçe’den Aatif’a talip olan ve yüksek maliyeti nedeniyle bu transferde geri adım atan Yeşil- Beyazlılar, Faslı yıldız için bu kez ciddi bir girişimde bulundu.

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda 29 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe’yle pazarlık masasına oturuldu.

Sarı-Lacivertliler kapıyı 3 milyon Euro’dan açarken bu rakamın 2 milyona kadar indiği öğrenildi. Elde edilen son bilgilere göre; Konyaspor yönetimi, Aatif için 1 milyon 750 bin Euro’luk bonservis üzerinde diretiyor.

Tarafların hafta sonuna kadar el sıkışmaları bekleniyor.

Transferin gerçekleşmesi için Konyaspor’un elini güçlendiren en önemli detayın ise 29 yaşındaki futbolcunun da Aykut Kocaman’ın takımında forma giymek istiyor olması.

Yorumlar | 0
üye profil