Aatif ayrılıyor! Yeni takımı...

Aatif ayrılıyor! Yeni takımı...

Fenerbahçe'de sezon başında transfer edilen isimlerin başında gelen Aatif Chahechouhe, sarı lacivertli kulüpten ayrılma kararı aldı. Hollandalı teknik adam Dick Advocaat'ın kadroda düşünmediği isim için ilk teklif kulübe iletildi.

Fenerbahçe'nin sezon başında Sivasspor'dan transfer ettiği Aatif Chahechouhe, sarı lacivertli kulüpten ayrılık hazırlığı yapıyor.

Sarı lacivertli kulübün büyük umutlarla transfer ettiği ancak yaşanan hoca değişikliğinin ardından takımda forma şansı bulamayan futbolcunun kendisine gelen teklifleri değerlendirmek için yönetimden izin istediği ifade edildi.

Fenerbahçe teknik heyetinin kadroda düşünmediği futbolcu için yönetimin de yumuşak bir tavır gösterdiği ve Faslı oyuncu için gelecek tekliflerin değerlendirileceği öğrenildi.

BURSA'NIN TEKLİFİ MASADABursaspor'un transferin son haftasın kadrosunda katmak istediği Aatif Chahechouhe için sarı lacivertli yönetimden söz aldığı ve devre arasında tekrar görüşüleceği belirtildi. İki kulüp arasındaki yakın ilişkiler sebebiyle başarılı oyuncunun sezonun ikinci yarısını Bursaspor'da kiralık geçireceği öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere Aatif Chahechouhe, sezon başında Sivasspor'dan transfer edilmiş ancak beklediği forma şansını bulamamıştı. 30 yaşındaki oyuncu sarı lacivertli forma altında 1 gol atma başarısı gösterdi. (Yenişafak)

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 21:48:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin