A Milli Takımımız, Almanya karşısında pes etmedi: 3-3 | Almanya - Türkiye maç özeti izle

A Milli Takımımız hazırlık mücadelesinde Almanya ile karşı karşıya geldi. Türkiye, Almanya karşısında 3 kez geriye düşmesine rağmen her defasında skoru eşitlemeyi bildi ve sahadan 3-3 beraberlikle ayrıldı. A Milli takımımızın gollerini Ozan Tufan, Efecan Karaca ve KEnan Karaman atarken, rakip Almanya'nın golleri Draxler, Neuhaus ve Waldschmidt'ten geldi. Futbolseverler, gol düellosuna sahne olan Almanya Türkiye maçının özetini ve gollerini merak etmeye ve internette 'Almanya - Türkiye maç özeti izle' araması yaptı. İşte Almanya - Türkiye maç özeti 

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 09:31
A Milli Takımımız, Almanya karşısında pes etmedi: 3-3 | Almanya - Türkiye maç özeti izle

A Milli Takımımız, hazırlık maçı kapsamında Avrupa futbolunun en önemli temsilcilerinden olan Almanya ile Köln Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. 21.45'te başlayan karşılaşmada tam bir gol düellosuna sahne olurken, millilerimiz sahadan 3-3'lük skorla ayrıldı. Öte yandan, Almanya Türkiye maçı için çok sayıda futbolsever, Almanya - Türkiye maç özeti ve golleri izle yazıp Google'da arama yapıyor. 

Almanya - Türkiye maçında 6 gol atıldı. Karşılaşmanın ilk gölünü Almanya Milli Takımı'nda Mert ile karşı karşıya kalan Draxler attı. Millilerimiz, Draxler'in golüne 49. dakikada Ozan Tufan ile karşılık verdi. Ozan Tufan attığı muhteşem golle skoru 1-1'e getirdi.

Karşılaşmanın 58. dakikasında ceza sahasında topla buluşan Florian Neuhaus'un uzak köşeye plasesi ağları havalandırdı ve Almanya yeniden öne geçti.

ALMANYA TÜRKİYE MAÇI ÖZETİ VE GOLLERİ İZLE

Türkiye, Almanların golüne bu kez Efecan Karaca ile karşılık verdi. Dakika 67'de Neuhaus'tan topu kapan Efecan, Leno ile karşı karşıya kaldı. Net bir vuruş yapan Efecan, topu ağlara gönderdi ve skoru 2-2'ye getirdi.

Maçın 81. dakikasında Almanya Waldschmidt'in golüyle yeniden üstünlük sağladı ancak Millilerimiz pes etmedi. Almanya Milli Takımı karşısında adeta şov yapan A Milli Futbol Takımımız, şahane paslaşmalarla aradığı golü 90+4'de Kenan Karaman ile buldu.

Kenan Karaman maçın skorunu belirleyen isim oldu. A Milli Futbol Takımımız, Almanya Milli Takımı ile çıktığı özel maçtan 3-3'lük skorla ayrıldı.