A Milli Takım kadrosundan 5 oyuncu çıkarıldı!

A Milli Takım kadrosundan 5 oyuncu çıkarıldı!

2018 Dünya Kupası Finalleri'ne gitme hakkını kaybeden Ay-Yıldızlı ekipte 5 futbolcunun Finlandiya'ya götürülmeyeceği kesinleşti.

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde 9 Ekim'de deplasmanda Finlandiya ile karşılaşacak A Milli Takım'da Arda Turan, Burak Yılmaz, Nuri Şahin ve Volkan Şen sakatlıkları nedeniyle, Caner Erkin ise Finlandiya maçında sarı kart cezalısı olmasından dolayı aday kadrodan çıkarıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; A Milli Takım Sağlık Ekibi, İzlanda maçının ilk 45 dakikalık bölümünün ardından oyundan çıkan Nuri Şahin'in belinde zorlanma sonucu ağrı oluştuğunu, karşılaşma sonrasında ise Arda Turan'ın sol ayak 5. tarak kemiğinde, Burak Yılmaz'ın da her iki kasığında ağrı ortaya çıktığını, takımın bu sabah basına kapalı yaptığı çalışmada Volkan Şen'in ise bel bölgesinde kas ağrısı oluştuğunu açıkladı.

A Milli Takım Teknik Heyeti, Dünya Kupası finallerine katılma şansının dün oynanan maçın ardından yitirilmiş olması nedeniyle, dört futbolcunun riske edilmeyip tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla Finlandiya seyahatine katılmamalarını uygun buldu.

Görüntülenme : 0 Güncelleme Tarihi: 07/10/2017 14:39:46
Yayınlanma Tarihi: 07/10/2017 13:56:31

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin