A Milli Takım'da değişiklik! Emre Belözoğlu, Şenol Güneş'in yardımcısı oldu

Euro 2020'de bekleneni veremeyerek büyük eleştiriler alan A Milli Takım'da Şenol Güneş'in yeni yardımcısı Emre Belözoğlu oldu.

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2021 15:31
Değiştirme Tarihi: 10.07.2021 15:31
A Milli Takım'da değişiklik! Emre Belözoğlu, Şenol Güneş'in yardımcısı oldu

EURO 2020'deki performansıyla hayal kırıklığı yaratan Milliler'de teknik ekipte yeni bir gelişme yaşandı. Şenol Güneş'in "Görüşüyoruz" dediği Emre Belözoğlu, Güneş'in yardımcısı olarak göreve getirildi. NTV Spor'un haberine göre, Şenol Güneş’in yeni yardımcı antrenörü Emre Belözoğlu oldu. TFF, resmi açıklamayı kısa süre içinde yapacak. Belözoğlu, Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezonun bir kısmında sportif direktör bir kısmında da yeknik direktörlük görevini yürütmüştü.

"GÖRÜŞÜYORUZ" DEMİŞTİ

Deneyimli teknik adam, "Ekibinizde Emre Belözoğlu olacak mı?" sorusunu ise "Emre Belözoğlu ile görüştüğüm doğrudur. Değişimin olacağını söyledik. Bunda gizli bir şey yok. Değişim olacak. Şu anda görüşüyorum, iki defa görüştüm, daha sık da görüşebilirim. Görüşüyorum çünkü Emre ile ilgili düşüncemi kamuoyu biliyor zaten. 'Başlamasaydı bizle başlamasını isterdim' dedim. Sportif Direktör olarak başlamasını doğru bulmadığımı söyledim. Emre'nin yeteneği, karakteri, oyunculuğu ve bu işe gönül vermesiyle uzun vade olacağını düşünüyorum. Daha henüz kesinleşmedi, görüşüyoruz. Olmayan bir şeyi açıklarsam, doğru olmaz." şeklinde yanıtlamıştı.