4.5 milyon aboneli Türk YouTuber, Süper Kupa maçında sahaya atladı!

4.5 milyon aboneli Türk YouTuber, Süper Kupa maçında sahaya atladı!
Yayınlanma Tarihi: 14.08.2019 23:33 | Değiştirme Tarihi: 15.08.2019 00:30

YooTube'da milyonlarca abonesi bulunan 'Deli Mi Ne?' isimli kanalın sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, Vodafone Park'ta oynanan Liverpool-Chelsea maçında sahaya atladı.

Bu yıl İstanbul'da düzenlenen UEFA Süper Kupa maçında Liverpool-Chelsea karşı karşıya geldi. Mücadele sırasında oynanan taraftar sahaya indi. Yaklaşık bir dakika kadar aksayan oyun daha sonrasında kaldığı yerden devam etti. Sahaya inen taraftarın kim olduğu merak edilirken gerçek bir süre sonra ortaya çıktı.

Sahaya giren kişinin 'Deli Mi Ne?' isimli kanalın sahibi ünlü Türk Youtuber Abdülselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. 4,5 milyondan fazla takipçiye sahip olan "Deli Mi Ne?" kanalının sahibinin sahaya girmesinin ardından güvenlik görevlileri Yılmaz'a hemen müdahale etti.

UEFA kuralları gereği yayını gerçekleştiren kuruluş, sahaya giren taraftarları hiçbir şekilde televizyon ekranlarına yansıtmıyor. Geçtiğimiz aylarda oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde de Instagram fenomeni Kinsey Wolanski, Liverpool ile Tottenham arasında oynanan maçta sahaya girmiş sosyal medyada konuşulmayı başarmıştı.

Bu olayın ardından 'Deli Mi Ne?' kanalın sahibi hızla takipçi kaybetmeye başladı ve sosyal medyada ülkemizi kötü gösterdiğine yönelik YouTuber'ı eleştiren tweetler ve mesajlar paylaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.