Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'de rekor kırıldı!

Fenerbahçe'de rekor kırıldı!

Bu sezon dünya yıldızlarının yanında, Türkiye'nin de öne çıkan birçok oyuncusunu kadroya katan Fenerbahçe'de taraftarlar da kulübe her yönden katkı sağlamaya devam ediyor. Sarı Lacivertliler kombinede 40 bin rakamını zorlarken, Fenerium'larda da 100 binden fazla forma satıldı.

18.08.2015 17:54

Fenerbahçe taraftarı yapılan transferlerin karşılığını vermeye başladı. 

Bu sezon transferde atağa kalkan ve Türkiye'de belki de tarihin en kuvvetli kadrosunu kuran Fenerbahçe'de, kombine satışarında 40 bin rakamına ulaşılmasının ardından bir iyi haber de forma satışlarından geldi. 

100 bin formadan fazla satıldı!

Bu sezon Van Persie ve Nani gibi dünya yıldızlarının yanında geçen sezonun gol kralı Fernandao ve Bursaspor kadrosunun temelini oluşturan Ozan Tufan, Volkan Şen ve Şener Özbayraklı gibi oyuncuları kadrosuna katan Kanarya'da taraftar da takımına sahip çıktı.

Ülker ile 10 yıllığına 90 milyon euroluk sponsorluk anlaşması yapan Fenerbahçe, Yandex'le göğüs reklamı sözleşmesi imzaladıktan sonra bugün de İntegral Forex'le önümüzdeki 2 sezon boyunca şort üzeri sponsorluk anlaşması imzalayarak kulüp kasasını doldururken, forma satışları da tarihi bir rakama ulaştı.

Yönetim Kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu, Twitter hesabından verdiği bilgiyle Fenerium mağazalarının 100 binden fazla forma sattığını açıkladı. 

Ekşioğlu, söz konusu tweet'inde şu ifadeleri kullandı:

"Forma satışlarında 40. günde 100 bin barajını geçtik. Teşekkürler 12 numara"

Yorumlar | 0
üye profil