3 büyükler Milanlı yıldız için yarışıyor!

3 büyükler Milanlı yıldız için yarışıyor!
Yayınlanma Tarihi: 29.06.2019 18:48 | Değiştirme Tarihi: 29.06.2019 18:48

Sezonu çifte kupayla kapatan ve yeni sezon için transfer çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Galatasaray'a transfer şoku...

Teknik direktör Fatih Terim'in istediği yıldız oyuncu için de harekete geçen sarı kırmızılıların hedefindeki isim için ezeli iki rakibi olan Fenerbahçe ve Beşiktaş da devreye girdi.

İşte son dakika transfer gelişmesine dair yaşananlar ve transferle ilgili ayrıntılar...

İspanya La Liga takımlarından Sevilla'nın satın alma opsiyonunu kullanmayarak AC Milan'a gönderdiği yıldız oyuncu için Beşiktaş ve Fenerbahçe resmen devreye girdi.

Günün en iddialı haberlerinden birine imza atan Calciomercato, Andre Silva için Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın devrede olduğunu duyurdu.

Haberde, AC Milan'ın 9 Temmuz'da başlayacak olan kamp çalışmalarına katılacak olan Andre Silva'nın İtalyan kulüp için hala paraya çevirebilecek bir futbolcu olduğunun da altı çizildi.

AC Milan'ın yeni patronu Giampaolo'nun Portekizli golcüyü takımda tutmak istediği ve Piatek ile birlikte çift santrafor olarak kullanmayı hedeflediği ifade edildi.

Giampaolo'nun planlarına rağmen AC Milan'ın 40 milyon Euro ödediği Silva için menajer Mendes'in yönlendirmeleriyle yeni bir alan yaratılabileceği ifade edilirken; Türk takımları Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin AC Milan'ın talep edeceği bonservis bedelini karşılayabilecek durumda olmadığı belirtildi.