Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'3-0 olsa maç biterdi'

"3-0 olsa maç biterdi"

Beşiktaş’ın yıldızı Oğuzhan Özyakup, Vincent Aboubakar’ın atamadığı pozisyonun ardından Trabzonspor’un oyuna dahil olduğunu söyledi.

06.11.2016 01:43

Uzun bir aranın ardından 11’de sahaya çıkan Oğuzhan Özyakup, takım arkadaşı Tolgay Aslan gibi 3-0’ı bulamamalarının maçı zorlaştırdığını vurguladı.

Maça iyi başladıklarını belirten siyah-beyazlı oyuncu, “Maça baskılı başladık. 2-0’ı bulduk. 3-0 yapsak maç tamamen bitecekti. Olmadı ve Trabzon’u oyuna dahil ettik. Rakip golü bulunca da özgüven kazandı” dedi. Skor 2-1’e geldikten sonra ikinci yarıda kontrollü oynadıklarını belirten Özyakup, “Skor avantajını korumak istedik. Ama maç boyunca üstün olan taraf bizdik. Üç puanı almak bizim için önemliydi” diye konuştu.

Sakatlığı hakkında da açıklamalar yapan tecrübeli futbolcu, “Bileğimde bir sıkıntı yaşadım. Bilekteki sakatlıklarda üstüne giderek ağrıyı azaltmamız lazım. Napoli maçının ardından kendimi iyi hissedince bu maça 11 başladım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan yetenekli futbolcu, Tolga Zengin ve Olcay Şahan’ın yedek, Necip’in sakat olması nedeniyle kaptanlık bandını da taktı.

Yorumlar | 0
üye profil