26 transfer yapan Akhisarspor'dan gövde gösterisi

TFF 1. Lig ekibi Akhisarspor'da transfer yasağını kaldırıp 26 takviye yapan yönetim, yeni futbolcularıyla Spor Toto Akhisar Belediye Stadı'nda gövde gösterisi yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 17:18
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 17:18
26 transfer yapan Akhisarspor'dan gövde gösterisi

Başkan Evren Özbey, kardeşi Bişar Özbey ve Samet Süner'in yer aldığı imza töreninde futbolcular Orhan Taşdelen, Yusuf Acer, Yusuf Cihat Çelik, Dzon Delarge, Mert Özyıldırım, Furkan Korkut, Muhammed Embiya Yıldırım, Serkan Sefil, Akwo Tarh Ayuk Taku, Paul Fadiala Keita, Nsima Peter, Fırat Yiğit Öztürk, Bekir Akın, Alya Toure, Kemal Cingirt, Enes Kimia, Adewole Raheem Lawal, Ramazan Emirhan Civelek, Mehmet Salih Yiğit, Semih Kaya, Alim Aykut Esgi, Cengiz Demir, Emircan Seçgin, Recep Kutun, İbrahim Sissoko, Yusuf Çataloluk hazır bulundu.

Kulüp Başkanı Evren Özbey, "Yoğun çabalarımızla transfer yasağını aştık ve Akhisarspor'un geleceği için büyük hamleler yaptık. Bizler sadece günü kurtarmanın peşine düşmedik. Hem Süper Lig kalitesinde olan oyuncuları hem de bizim daha önceden tespit ettiğimiz yıllardır takip ettiğimiz genç oyuncuları Akhisarspor'a kazandırdık. Bazı hamlelerimiz biraz eleştirilmiş olabilir, çok fazla transfer yapıldı diye fakat inanın sokaktan bulduğumuz herkesi getirmedik buraya. Çok ince bir çalışma yaptık. Birçoğu Akhisar'da gelişmeye devam edecek. Şu an her mevkiye en az ikişer üçer tane oyuncu getirdik ve hepsi birbirinden kaliteli. Rotman'ın aldığı maaşa biz bütün takımı kurduk. Ali Kaan'dan ise 1 milyon TL bonservis bedeli aldık" diye konuştu.