16 yaşındaki rapçi Bhad Bhabie, eski dünya şampiyonu boksör Adrien Brone'dan gelen mesajları ifşa etti

ABD'nin şu sıralar popüler isimleri arasıdna yer alan 16 yaşındaki rapçi Bhad Bhabie, eski dünya şampiyonu Adrien Brone'dan gelen mesajı ifa etti. Ortaya çıkan olay ardından Broner, yaptığının hata olduğunu kabul etti.

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 11:35
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 11:35
16 yaşındaki rapçi Bhad Bhabie, eski dünya şampiyonu boksör Adrien Brone'dan gelen mesajları ifşa etti

Eski dünya şampiyonu Amerikalı boksör Adrien Broner'ın başı, 16 yaşındaki rapçi Bhad Bhabie'yle mesajlaşması nedeniyle dertte.

Gerçek adı Danielle Bregoli olan Bhad Bhabie, 30 yaşındaki Broner'dan gelen mesajı sosyal medyada paylaşınca diyalog ortaya çıktı. Broner'ın ünlü rapçiyle uygunsuz bir şekilde mesajlaştığı ve Bhabie'nin gönderdiği mesajı paylaşmasıyla hayranlarından sert tepki gördüğü belirtildi. Broner'ın reşit olmayan bir kıza uygunsuz mesaj attığı için hapse girmesi gerektiğini savunan hayranları, sosyal medyada kampanya başlattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bhabie'ye son olarak "Bana mesaj at çılgın kız" mesajını gönderen Broner, konuyla ilgili yaptığı açıklamada hata yaptığını kabul etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

"KİMSE BİR ÇOCUKLA BİRLİKTE OLMAK İSTEMEZ"

"Dürüstçe hata yaptığımı kabul ediyorum" diyen boksör, "Kimse bir çocukla birlikte olmak istemez ancak insanların profillerinde yaşları görünmediği için Instagram'ı suçluyorum. Burada profili olduğunu görünce reşit olduğunu düşündüm" ifadelerini kullanarak kendini savundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Adrien Broner'ın bu ilk vukuatı değil. 2018'de Cleveland'da bir gece kulübünde bir kadına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ve açılan dava sonrası 830 bin dolar ödemeye mahkum edilen Broner, son maçını ünlü boksör Manny Pacquiaio ile karşılaşmış ve sahadan mağlubiyetle ayrılmıştı.